O mnie

Nazywam się Ilona Stawowczyk. Z wykształcenia jestem filologiem języka polskiego, natomiast zawodowo przez kilka lat wspierałam klientów w działaniach marketingowych online, głównie w zakresie SEO oraz przygotowywania dla nich tekstów reklamowych. Ostatecznie jednak zrezygnowałam z tej pracy i postanowiłam skupić się na tym, czym interesowałam się od zawsze, czyli tematyce beauty.

Współpraca z firmą Oriflame daje mi taką możliwość. Dzięki temu, że mogę testować wchodzące na rynek nowości marki, poznawać jej produkty, ich właściwości i działanie, mogę później polecić innym zgodne z ich potrzebami kosmetyki oraz pomóc im w ich doborze, uwzględniając typ cery i rodzaj włosów. I właśnie tym się zajmuję. Niemniej udzielam też praktycznego i merytorycznego wsparcia osobom, które chcą zarabiać na polecaniu produktów marki (działalność konsultantki).

Jakie informacje tu znajdziesz? Na blogu piszę o kosmetykach marki Oriflame (i polecam te, których używam), wyjaśniam, jakie składniki zawierają, jak działają i jaki dają efekt. Poza tym dzielę się wiedzą z zakresu pielęgnacji, pokazuję produkty do makijażu i recenzuję piękne zapachy z oferty marki. Po co? By pokazać ci, że produkty Oriflame mają świetną jakość, ułatwić ci ich poznanie i późniejszy wybór, byś mogła do minimum ograniczyć ilość nietrafionych zakupów.

Masz do mnie pytania, chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z marką albo potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków? Napisz do mnie maila lub zadzwoń.

Kontakt

    Treść wiadomości

    Podane dane wykorzystywane będą jedynie w celu nawiązania kontaktu.