NovAge

Ilość wpisów: 11

kosmetyki NovAge Oriflame na bazie roślinnych komórek macierzystychKosmetyki NovAge to zaawansowana linia pielęgnacyjna bazująca na nowoczesnych rozwiązaniach naukowych i sile roślinnych komórek macierzystych. Produkty z tej serii odpowiadają na zmieniające się wraz z wiekiem potrzeby skóry, odmładzają ją i chronią przed przedwczesnym starzeniem się (spowalniają proces i redukują istniejące oznaki upływu czasu). Ponadto silnie nawilżają, odżywiają, wspierają regenerację skóry, wygładzają i zmniejszają widoczność zmarszczek oraz pomagają zaradzić takim problemom jak: zmęczony wygląd cery, poszarzały i nierówny koloryt, przebarwienia, plamy pigmentacyjne, utrata jędrności, elastyczności i gęstości oraz zmiana owalu twarzy.

W kosmetykach z tej serii stosowane są ekstrakty z roślinnych komórek macierzystych bogate w szereg ochronnych i dobroczynnych dla cery substancji. Wykazują one m.in. właściwości neutralizujące działanie zewnętrznych agresorów, zapobiegają degradacji komórek i spowalniają proces starzenia się skóry spowodowany upływem czasu i osłabieniem jej naturalnych mechanizmów obronnych.

Zawarte w nich związki izolowane są przy wsparciu najnowszych osiągnięć biotechnologii. Co więcej, roślinne komórki macierzyste stanowią naturalne i odnawialne źródło składników aktywnych. Te stosowane w produktach Oriflame opracowywane są w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych, dzięki czemu są wolne od zanieczyszczeń i pestycydów, a do ich pozyskania zużywa się o 90% mniej wody niż miało by to miejsce w przypadku tradycyjnej uprawy roślin.

Kosmetyki NovAge – linie pielęgnacyjne

kosmetyki novage o udowodnionym klinicznie działaniuLinia Skinergise – rekomendowana dla osób w wieku 20+, u których pojawiły się pierwsze oznaki starzenia się skóry i zmęczony wygląd cery wynikający z prowadzonego stylu życia.

Linia Ecollagen Wrinkle Power – polecana paniom w wieku 30+, które zaobserwowały drobne linie i pierwsze zmarszczki oraz zmagają się ze słabym nawilżeniem cery i/lub przesuszeniem

Linia Brilliance – odpowiednia do każdego typu skóry, w każdym wieku, rozjaśnia cerę, przywraca jej promienny blask, pomaga uporać się z nierównym, poszarzałym kolorytem, przebarwieniami i zmianami pigmentacyjnymi.

Linia Ultimate Lift – stworzona z myślą o kobietach 40+, u których najczęściej uwidacznia się utrata jędrności i elastyczności skóry oraz wyraźny spadek nawilżenia cery.

Linia Time Restore – rekomendowana dla skóry dojrzałej (dla pań 50+), która boryka się z głębokimi zmarszczkami, plamami pigmentacyjnymi, spadkiem gęstości skóry, wiotkością i zmianą konturu twarzy.

Linia NovAge Men – produkty dla panów redukujące takie problemy jak: zmarszczki, odwodnienie, szorstkość skóry i jej zmęczony wygląd.

Każdy zestaw zawiera 5 pełnowymiarowych kosmetyków: żel do mycia twarzy, krem pod oczy, serum, krem na dzień i krem na noc.

Pielęgnację podstawową można wzbogacić o produkty uzupełniające: esencję, olejek do demakijażu, maseczkę na noc, maseczki na tkaninie, kapsułki z olejkami, peeling enzymatyczny, oraz kosmetyki z linii Proceuticals: maseczkę z niacynamidem, retinol, serum z witaminą C, peptydy, kwasowy peeling 6% AHA, które pozwalają uzyskać efekty porównywalne do tych, jakie dają zabiegi gabinetowe.

Skuteczność działania kosmetyków NovAge została potwierdzona w badaniach klinicznych i konsumenckich. O tym, co zawierają, jak działają i jakich rezultatów możesz się po nich spodziewać, dowiesz się z poniższych wpisów. Przyjemnej lektury!

Kontakt

    Treść wiadomości

    Podane dane wykorzystywane będą jedynie w celu nawiązania kontaktu.