Załóż konto i zamawiaj kosmetyki Oriflame 20% taniej

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, a otrzymasz kartę stałego klienta uprawniającą do 20% rabatu na każde zakupy, zarówno produktów objętych promocją, jak i tych w cenach standardowych. Co więcej, po rejestracji zyskasz dostęp do atrakcyjnych ofert, bonusów i programów specjalnych, z których mogą korzystać wyłącznie Klubowicze.

Chcesz kupować kosmetyki Oriflame 20% taniej? Załóż konto, a zyskasz:

 • stały, 20% rabat na wszystkie produkty Oriflame
 • gwarancję satysfakcji pozwalającą zwrócić produkt niespełniający oczekiwań, o ile jego zużycie wynosi mniej niż 30%
 • darmową wysyłkę za zamówienia za min. 100 PP (przy czym zamiast płacić za wysyłkę można też wybrać produkt zwalniający z opłaty)
 • szansę zdobycia atrakcyjnych nagród w ofertach specjalnych i programach lojalnościowych, w tym w Programie Witamy (aktualny znajdziesz poniżej)
 • możliwość testowania nowych produktów wchodzących do sprzedaży w zniżkowej cenie
 • dostęp do ofert wyprzedażowych
 • możliwość wygodnego zamawiania produktów bez wychodzenia z domu
 • dostęp do próbek produktów i literatury klubowej.
Formularz rejestracyjny

Wiedz, że:

 • w każdej chwili możesz zrezygnować z członkostwa w Oriflame, poza tym po rocznym braku aktywności konto samo wygasa (w przypadku braku jakiegokolwiek zamówienia przez okres dwóch katalogów bezpośrednio po rejestracji, konto przestaje być aktywne po tym czasie)
 • rejestracja w Oriflame jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje
 • nie masz obowiązku składania zamówienia co katalog, zamawiasz kiedy chcesz, ile chcesz i co potrzebujesz
 • nie istnieją żadne limity kwotowe ani punktowe co do wysokości zamówienia (wymogi punktowe obowiązują jedynie przy chęci skorzystania z dodatkowych ofert, programów, bonusów itp.)
 • na starcie otrzymasz paczkę z klubowymi materiałami i aktualny katalog Oriflame w wersji papierowej
 • do pierwszego zamówienia doliczona zostanie jednorazowa opłata w wysokości 6,90 zł.

Program Witamy dla nowych Klubowiczów

Każda osoba, która dołączy do Oriflame może skorzystać z programu na start, jakim jest Program Witamy. Program składa się z trzech kroków, a w każdym z nich do odebrania są atrakcyjne nagrody (zmieniają się one w zależności od aktualnej kampanii). Jak z niego skorzystać?

Po dołączeniu do Oriflame w każdym z trzech kolejnych katalogów członkostwa należy złożyć zamówienie o wartości co najmniej 50 PP* (PP to punkty premiowe, taka „waluta” Oriflame, które przypisane są do każdego produktu w ofercie, więc robiąc zamówienie, naliczają się one automatycznie). Warto zaznaczyć, że nie można odebrać nagrody z ostatniego kroku, jeśli w pierwszym i drugim katalogu nie zrobiło się zamówienia na wymaganą liczbę PP. Udział w programie jest dobrowolny.

Aktualny Program Witamy przedstawia się następująco:

1. Zrób zakupy o łącznej wartości co najmniej 50PC* w swoim pierwszym Katalogu.

Odbierz maseczkę bez spłukiwania NovAge Intense Skin Recharge Overnight za jedyne 4,90zł przy zamówieniu w kolejnym Katalogu. Nagroda pojawi się w drugim kroku zamówienia.

*PC to punkty członkowskie. Każdy kosmetyk/akcesorium ma przypisaną wartość punktową, którą możesz sprawdzić na karcie produktu lub w koszyku, po zalogowaniu na swoje konto.

2. Zrób zakupy o łącznej wartości co najmniej 50PC w swoim drugim Katalogu.

Odbierz wodę perfumowaną Divine Exclusive za jedyne 9,90 zł przy zamówieniu w kolejnym Katalogu. Nagroda pojawi się w drugim kroku zamówienia.

3. Zrób zakupy o łącznej wartości co najmniej 50PC w swoim trzecim Katalogu.

Odbierz plecak z kolekcji Jubilee za jedyne 19,90 zł przy zamówieniu w kolejnym Katalogu. Nagroda pojawi się w drugim kroku zamówienia.

Jako Nowy Klubowicz, podczas składania swojego pierwszego zamówienia, możesz skorzystać z dodatkowej oferty specjalnej: wybrać zestaw próbek pielęgnacyjnych i/lub zestaw próbek bestsellerowych zapachów za 1 zł każdy.

Aby zamówić zestaw próbek pielęgnacyjnych, do zamówienia wpisz kod: 123688.

Aby zamówić zestaw próbek bestsellerowych zapachów, do zamówienia wpisz kod: 123689.

Co więcej, Twoje pierwsze zakupy zostaną dostarczone za darmo!

Dlaczego warto zarejestrować się za pośrednictwem tej strony?

Pakiet na start

Otrzymasz pakiet startowy zawierający m.in. bieżący katalog, firmowy biuletyn oraz materiały pomocne nowym Klubowiczom.

Pomoc w doborze produktów

Jeśli wyrazisz taką chęć, pomogę ci dobrać kosmetyki Oriflame dopasowane do Twoich potrzeb. Sporo informacji na ich temat znajdziesz też na blogu i moich social mediach: Facebooku i Instagramie.

Fachowe wsparcie

Jeżeli zechcesz zarabiać na polecaniu produktów Oriflame lub tworzyć własny biznes we współpracy z marką, przedstawię Ci możliwe opcje, a Ty zdecydujesz o dogodnej dla siebie formie działania.

Stały kontakt

W razie potrzeby możesz się ze mną skontaktować mailowo, napisać za pośrednictwem formularza szybkiego kontaktu albo wysłać wiadomość na Messengerze.

Kontakt

  Treść wiadomości

  Podane dane wykorzystywane będą jedynie w celu nawiązania kontaktu.