Joyce Jade to jeden z serii trzech zapachów inspirowanych egzotycznymi kwiatami. Radosny, lekki, świeży i delikatnie musujący, więc jak znalazł na nadchodzące lato. Jakie nuty w sobie kryje i które z nich grają pierwsze skrzypce w tej kompozycji?

Joyce Jade Oriflame – zapach na lato z akordem zielonego jabłka i dzikiej orchidei

Joyce Jade to woda toaletowa z kategorii kwiatowo-owocowej-zielonej, w której intensywną woń kwiatów obecnych w sercu kompozycji, stonowano świeżością nut wodnych. Początek zapachu jest bardzo owocowy, nieco cierpki i kwaskowaty, a to za sprawą zielonego jabłka i cytryny. Wspomniane nuty wodne wprowadzają też delikatną rześkość. Czuć słodycz, ale nie mdłą i ulepkowatą, tylko soczystą, przygaszoną przez zielono-wodny akcent.

Już po chwili, gdy dołącza egzotyczna dzika orchidea przy wtórze magnolii i łagodnego jaśminu, robi się zdecydowanie bardziej kwiatowo. Co ważne, jaśmin, kojarzony z mocnym i ciężkim aromatem, w tym połączeniu ładnie współgra z pozostałymi akordami, nie wybija się na pierwszy plan.

Całość kreacji dopełnia maślana wanilia, nadający ciepła bursztyn oraz wprowadzające głębię drzewo sandałowe. Dzięki tym nutom zapach jest trwały, harmonijny, spokojny i przyjemnie otulający.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: zielone jabłko, cytryna, nuty wodne

nuta serca: orchidea, magnolia, jaśmin

nuta bazy: wanilia, bursztyn, drzewo sandałowe

 

zapach na lato od oriflame - joyce jade

Woda toaletowa Joyce Jade – buteleczka

Kompozycję zamknięto w pękatej, spłaszczonej buteleczce, która przy aplikacji pewnie leży w dłoni. Flakonik jest zgrabny, a wcięcie po jednej ze stron stanowi ciekawe urozmaicenie. Design jest bardzo minimalistyczny: postawiono na prosty korek, a nazwę zapachu wytłoczono w szkle, przez co nie rzuca się za mocno w oczy.

Zapach na lato Joyce Jade – moja opinia, wrażenia i trwałość

Joyce Jade to słoneczny, lekki w odbiorze, trochę musujący zapach, który wprawia w dobry nastrój, przywodzi na myśl miłe wspomnienia i dodaje energii. Ładnie ewoluuje. Kreacja jest wielowymiarowa – kolejne nuty subtelnie się przenikają, aczkolwiek najmocniej wybrzmiewają w niej dwa akordy: orchidea, której godnie towarzyszą trzymające się w tle magnolia i jaśmin, oraz soczyste, odrobinę kwaskowate zielone jabłko. Owocowo-kwiatowy bukiet przełamuje orzeźwiająca świeżość i wodny akcent. Jak na wodę toaletową kompozycja jest całkiem trwała – na skórze wyczuwalna dobrych 5-6 godzin, a na ubraniach jeszcze dłużej.

woda toaletowa joyce jade - idealny zapach na lato

Joyce Jade to świetny zapach na lato. Delikatny, bliskoskórny, ale mimo to wyczuwalny, i nieprzytłaczający zarówno dla otoczenia, jak i dla noszącej je osoby. Nieoczywisty: kwiatowo-owocowy, świeży, wodny, ale i odrobinę pudrowy. Jeśli lubisz tego typu perfumy, z pewnością trafi w twoja gusta.

Wodę toaletową Joyce Jade zamówisz tutaj – KLIK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdziesz mnie też na Instagramie!

Kontakt

    Treść wiadomości


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach kontaktu